Balon Süsleme

Balon Süsleme

Balon süsleme, etkinlikler, açılış organizasyonları, çeşitli davet organizasyonları, mağaza etkinlikleri, yıldönümü kutlamaları ve benzeri organizasyonların fark edilmesini, şık görünmesini ve beğeni kazanmasını sağlayan en önemli unsurlardandır. Balon süsleme çalışması süslemenin yapılacağı mekanın mümkün olan en fark edilir görüntüyü ve şıklığı sağlamasını amaçlayarak yapılmaktadır. Zincir balon süslemesi, giriş süslemesi (girişe balondan kapı kemeri) balondan ön cephe çerçevelemesi. balonla yazı yazma, çeşitli şekiller yapma (fiyonk, nazar boncuğu, kalp, balon papatyalar vs.), kısacası balonlardan her türlü dekor isteğinize göre şirketimiz tarafımızdan istediğiniz renklerde yapılabilmektedir.

Genellikle açılış organizasyonlarında, (mağaza, market, dükkan ve işyeri açılışı organizasyonlarında) çeşitli kutlamalarda, tören organizasyonlarında, sünnet düğünü organizasyonlarında, ilgi çekilmek istenen aktivitelerde, temel atma törenleri, gemi indirme törenlerinde ve diğer önemli günlerde balon süsleme çalışması istenmektedir. Balon süsleme çalışmalarında kullandığımız balonlar dayanıklı lateksten üretilmiş yüksek kalitede dekorasyon balonlarıdır.

Balon süsleme fiyatı yapılacak çalışmanın metre ölçüsüne göre değişmekle birlikte ortalama fiyarı 6 ile 10 metre arasında değişmektedir. Balon süsleme firmaları arasındaki fiyat ve kalite farkını bizimle irtibata geçerek görebilirsiniz. Balon süsleme fiyatına İstanbul içi çalışmalarda işçilik ve ulaşım gibi ücretler dahildir. İstanbul'un Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere ve diğer illere hizmet vermekteyiz.

Balon süslemesi nasıl yapılır? Balon süsleme çalışması sağlam ve kaliteli dekorasyon balonlarının şişirilip dörtlü balon topları haline getirilmesi ve bu balon toplarının örgü olarak ipe dizilmesi ile elde edilen zincir balonun uygun yerlere asılması ve bağlanması ile gerçekleştirilir.

Zincir balon süslemeleri, kapı kemeri, balondan örülmüş nazar boncuğu, zincir balondan fiyonk ve balon papatyalar, balon süslemesi, kalpli balonlar, kemer balon, balondan kemer, logolu baskılı balonlar, takı balon. Balon yağmuru (File içine doldurulmuş balonların yağdırılması), balon şişirme pompası, Uçan balon, Balon uçurma (File içine doldurulmuş çok sayıda uçan balonun hep birden serbest bırakılarak uçurulması) Kısacası balon süsleme ve balon dekorasyonu için A'dan Z'ye ihtiyaç duyabileceğiniz her şey.