Uçan Balon

Uçan Balon

Uçan balonlar içine helyum gazı doldurulmuş balonlardır. Süslemelerde kullanılmak için, eğlencelerde ve etkinliklerde toplu halde uçurmak için ve ya uçan balon buketi halinde hediye etmek için sipariş vererek temin edebilirsiniz. Helyum gazı havadan daha hafif bir gaz olduğu için helyum gazı ile şişirilmiş balon bırakıldığı zaman havaya uçarlar. Uçmasının tek sebebi belirttiğimiz gibi helyum gazının havadan daha hafif olmasıdır. Helyum gazının kesinlikle yanıcı ve zehirleyici bir özelliği bulunmamaktadır. Özel günlerinizi daha eğlenceli ve renkli kılmak için gönül rahatlığıyla uçan balon siparişi verebilirsiniz.

Uçan balon demetleri ile sevdiklerinize özel günlerinde hoş sürprizler yapabilirsiniz. Uçan balon demetlerinin belirttiğiniz adrese, kişi ve şahıslara ulaştırılması firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Günümüzde bir eğlence aracı olarak çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır. File içerisine çok sayıda uçan balon doldurularak kutlamalarda uçurulmaktadır.
Dekorasyon yapmak için, ucuna rafya bağlanarak önemli günlerde süslemeler için kullanılan uçan balonları adresinize teslim edebiliriz.