Hizmetlerimiz

Özel Gün ve Davetler İçin Balon Süsleme

Özel Gün ve Davetler İçin Balon Süsleme

Piknik organizasyonları, sevgililer günü süslemeleri, 23 Nisan etkinlikleri, indirim kampanyaları, fuar organizasyonları ve fuar standları, galerilerin lansman ve kampanyaları, yıldönümü kutlamaları, gemi indirme törenleri ve temel atma törenleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü özel gün ve davet için birbirinden şık balon süsleme çalışmaları. Ayrıca akaryakıt istasyonu, mağaza ve marketler için özel tasarımlarla balon süsleme çalışmaları yapmaktayız.

Detaylar

Doğum Günü Partileri İçin Balon Süsleme

Doğum Günü Partileri İçin Balon Süsleme

Doğum günü partisinin yapılacağı alan balonlar, uçan balonlar, doğum günü partisi balonları, folyo balonlar, doğum günü yazıları ve süsleri ile şık bir şekilde süslenir. Doğum günü partisi süsleme çalışmalarımız 150 ile 500 TL arasında değişmektedir. Ayrıca doğum günü partileri için uçan balon buketi hediye servisimiz mevcuttur.

Detaylar

Sünnet Düğünü İçin Balon Süsleme

Sünnet Düğünü İçin Balon Süsleme

Sünnet düğünü alanı balonlarla şık bir şekilde dekore edilerek süslenir ve ortam daha eğlenceli bir hale getirilir.

Sünnet düğünü balon süsleme paketimizin içeriği şu şekildedir: Sünnet çocuğunun adının dev balona yazılması, balondan giriş kemeri, alanın balonlarla süslenmesi ve balondan örülmüş nazar boncuğu. Sünnet düğünü balon süsleme paketi fiyatı 300 TL

Detaylar

Açılış İçin Balon Süsleme

Açılış İçin Balon Süsleme

Açılış organizasyonları için dikkat çekmenizi ve tanıtımınızın en etkili şekilde yapılmasını sağlayacak balon süsleme çalışmaları. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki açılışta kullanılacak süsleme balonları firmanızın ve mağazanızın renklerine uygun olarak seçilmelidir.

Açılış süslemeniz için öncelikle giriş için balondan bir kemer yapılır ve ya ön cepheniz balonla çevrelenir. Karşı cephenizde uygun bir alan varsa oraya zincir balon çekilir ya da bulunduğunuz binanın yukarısından aşağıya doğru zincir balon süslemesi yapılır. İç mekan ve vitrin süslemesi için balondan kalp, fiyonk, ve nazar boncuğu gibi dekorlarda yapılmaktadır.

Açılış için balon süsleme fiyatı yapılacak çalışmaya göre belirlenmekle birlikte ortalama 150 ile 750 TL arasında değişmektedir.

Detaylar

Şişme Oyun Parkları Kiralama

Şişme Oyun Parkları Kiralama

Eğlenceli şişme oyun parkları tarafımızdan üretilmekte satılmakta ve kiralanmaktadır. Organizasyonlar için şişme oyun parklarını günübirlik kiralayabilirsiniz. Kiraladığımız ürünlerin başında şişme oyun parkının idaresi ve güvenliğinden sorumlu bir animatör arkadaşımız bulunmaktadır. Satın alacağınız şişme ürünlerin teslimatı ve kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır.

Çeşitli balon firmaları tarafından bu hizmete interaktif şişme oyunları da denmektedir. Şişme oyun parkı ürünlerimiz çeşitli ölçülerde ve geniş bir ürün yelpazesindedir. Bunları şöyle sıralayabiliriz. Olimpik parkurlar, canlı langırt, tırmanma piramidi, rodeo, şişme top havuzu, trambolin, zıp zıp, sumo güreşi ve şut becerisi. Şişme oyun parkı kiralama ve satışı hakkında fiyat bilgisi almak için fiyat teklifi isteyin.

Detaylar

Zeplin Balon

Zeplin Balon

Zeplin balonlar da reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan uçan dev balonlardır. Çeşitli ölçülerde ışıklı ve ışıksız yapılabilen zeplin balonlar etkili bir reklam ve tanıtım aracıdır. Dev zeplinler helyum gazıyla doldurularak ve ya pervane ile uçar hale getirilir.

Zeplin balonlar 2 metre ile 8 metre arasında değişen ölçülerde yapılabilmektedir. Fiyat bilgisi ve detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Detaylar

Yer Balonları

Yer Balonları

Yer balonları da yine, reklam amacıyla kullanılan balonlar arasındadır. Farklı büyüklüklerde yapılan baskılı yer balonları, etkili bir reklam aracı olarak görülebilir.es

Yer balonlarına aydınlatma özelliği verilerek karanlıkta da görülmesi sağlanarak, yirmi dört saat etkili bir reklam özelliğinde olması sağlanabilir. Fiyat alternatifleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Detaylar

Baskılı Balon

Baskılı Balon

Baskılı balon, üzerinde logo ve çeşitli şekiller basılabilen, yazı, telefon numarası ve bilgiler eklenebilen reklam balonlarıdır.

Baskılı balonlar reklam, tanıtım ve promosyon amaçlı dağıtımlarda kullanılır. Balonun üzerindeki logo, yazı ve resimler ile görsel olarak ilgi çekici hale gelmektedir. Her türlü boyutta hazırlanan baskılı balon türlerinde, istenirse küçük boyutlarda fazla miktarlarda balonlar yapılabilmekte, istenirse büyük boyutta hazırlanabilmekte ve izleyicinin dikkatini bu açıdan çekebilmektedir.

Baskılı balon ile kullanılan reklam türleri için, hem üzerindeki çizim hemde balonun şekli önemlidir. Sadece yuvarlak değil istenilen tarzda kalp şeklinde, oval şekilde veya müşterinin istediği farklı bir şekilde balon yapılabilmekte bu şekilde gönderilmek istenen mesaj daha iyi yerine ulaşabilmektedir.

Baskılı balon, genelde çeşitli markalar, mağazalar, kurumlar, firmalar, siyasi partiler, seçim adayları, tarafından kullanılmaktadır. Baskılı balonlar sadece reklam amacıyla kullanılmaz. Bazı özel günlerde özel olarak sipariş verilmekte veya hazır yapılan baskılı balonlardan alınabilmektedir. Mesela sevgililer günü için kalp şeklindeki üzerinde seni seviyorum yazılı balonlar alınabilir. Bu tarzda farklı bir hediye türü olduğundan daha çok ilgi çekici hale gelmektedir bu balon türleri. Başka bir örnek vermek gerekirse, üzerinde sevgilisinin resminin bulunduğu veya farklı bir resim bulunan bir balonun vermek istediği mesaj ve sağlayacağı etki fazla olmaktadır. Bu açıdan baskılı balonlar son zamanlarda fazla kullanılmaktadır.

Baskılı balon fiyatları ise yapılan balonun büyüklüğüne, şekline, sayısına göre değişmektedir.

Detaylar

Uçan Balon

Uçan Balon

Uçan balonlar içine helyum gazı doldurulmuş balonlardır. Süslemelerde kullanılmak için, eğlencelerde ve etkinliklerde toplu halde uçurmak için ve ya uçan balon buketi halinde hediye etmek için sipariş vererek temin edebilirsiniz. Helyum gazı havadan daha hafif bir gaz olduğu için helyum gazı ile şişirilmiş balon bırakıldığı zaman havaya uçarlar. Uçmasının tek sebebi belirttiğimiz gibi helyum gazının havadan daha hafif olmasıdır. Helyum gazının kesinlikle yanıcı ve zehirleyici bir özelliği bulunmamaktadır. Özel günlerinizi daha eğlenceli ve renkli kılmak için gönül rahatlığıyla uçan balon siparişi verebilirsiniz.

Uçan balon demetleri ile sevdiklerinize özel günlerinde hoş sürprizler yapabilirsiniz. Uçan balon demetlerinin belirttiğiniz adrese, kişi ve şahıslara ulaştırılması firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Günümüzde bir eğlence aracı olarak çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır. File içerisine çok sayıda uçan balon doldurularak kutlamalarda uçurulmaktadır.
Dekorasyon yapmak için, ucuna rafya bağlanarak önemli günlerde süslemeler için kullanılan uçan balonları adresinize teslim edebiliriz.

Detaylar

Balon Süsleme

Balon Süsleme

Balon süsleme, etkinlikler, açılış organizasyonları, çeşitli davet organizasyonları, mağaza etkinlikleri, yıldönümü kutlamaları ve benzeri organizasyonların fark edilmesini, şık görünmesini ve beğeni kazanmasını sağlayan en önemli unsurlardandır. Balon süsleme çalışması süslemenin yapılacağı mekanın mümkün olan en fark edilir görüntüyü ve şıklığı sağlamasını amaçlayarak yapılmaktadır. Zincir balon süslemesi, giriş süslemesi (girişe balondan kapı kemeri) balondan ön cephe çerçevelemesi. balonla yazı yazma, çeşitli şekiller yapma (fiyonk, nazar boncuğu, kalp, balon papatyalar vs.), kısacası balonlardan her türlü dekor isteğinize göre şirketimiz tarafımızdan istediğiniz renklerde yapılabilmektedir.

Genellikle açılış organizasyonlarında, (mağaza, market, dükkan ve işyeri açılışı organizasyonlarında) çeşitli kutlamalarda, tören organizasyonlarında, sünnet düğünü organizasyonlarında, ilgi çekilmek istenen aktivitelerde, temel atma törenleri, gemi indirme törenlerinde ve diğer önemli günlerde balon süsleme çalışması istenmektedir. Balon süsleme çalışmalarında kullandığımız balonlar dayanıklı lateksten üretilmiş yüksek kalitede dekorasyon balonlarıdır.

Balon süsleme fiyatı yapılacak çalışmanın metre ölçüsüne göre değişmekle birlikte ortalama fiyarı 6 ile 10 metre arasında değişmektedir. Balon süsleme firmaları arasındaki fiyat ve kalite farkını bizimle irtibata geçerek görebilirsiniz. Balon süsleme fiyatına İstanbul içi çalışmalarda işçilik ve ulaşım gibi ücretler dahildir. İstanbul'un Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere ve diğer illere hizmet vermekteyiz.

Balon süslemesi nasıl yapılır? Balon süsleme çalışması sağlam ve kaliteli dekorasyon balonlarının şişirilip dörtlü balon topları haline getirilmesi ve bu balon toplarının örgü olarak ipe dizilmesi ile elde edilen zincir balonun uygun yerlere asılması ve bağlanması ile gerçekleştirilir.

Zincir balon süslemeleri, kapı kemeri, balondan örülmüş nazar boncuğu, zincir balondan fiyonk ve balon papatyalar, balon süslemesi, kalpli balonlar, kemer balon, balondan kemer, logolu baskılı balonlar, takı balon. Balon yağmuru (File içine doldurulmuş balonların yağdırılması), balon şişirme pompası, Uçan balon, Balon uçurma (File içine doldurulmuş çok sayıda uçan balonun hep birden serbest bırakılarak uçurulması) Kısacası balon süsleme ve balon dekorasyonu için A'dan Z'ye ihtiyaç duyabileceğiniz her şey.

Detaylar